De webshop is LIVE! – Koop nu jouw lidmaatschap ’16/’17

Koop nu je lidmaatschap voor dit collegejaar via onze site en betaal eenvoudig met iDEAL! Dankzij de nieuwe shop hoeven wij niet langer alle aanmeldingen handmatig te verwerken en komt jouw naam direct op onze ledenlijst!

Eindelijk is het zover: vanaf nu kan jij je kaartjes, je lidmaatschap, je FaciliTas, je FaciliVest en nog veel meer online bij ons bestellen en direct betalen met iDEAL of per overboeking, super makkelijk dus! We gaan langzaam de artikelen op de website uitbreiden, dus hou onze Facebook pagina goed in de gaten.

We willen je nu vragen om je lidmaatschap zelf aan te schaffen op onze website middels de iDEAL betaling of overboeking. Zodra je betaald hebt, ben je pas lid van de vereniging voor dit studiejaar. Door de online registratie hebben wij meteen al jouw gegevens digitaal, waardoor we alle registraties niet elke keer handmatig hoeven te verwerken en er geen fouten meer in onze ledenlijst staan! Indien je niet betaalt via de website wordt jouw lidmaatschap alsnog via de (ouderwetse) automatische incasso geïncasseerd, halverwege februari.

  • Lidmaatschappen die via onze website zijn gekocht, zijn enkel voor het betreffende studiejaar dus stoppen automatisch.
  • Als je jouw lidmaatschap al via onze boekenwinkel (via StudyStore) hebt gekocht, hoef je niets te doen. Wij nemen dan contact met je op.
  • Mocht je nog vragen hebben met betrekking tot de website of jouw betaling, stuur dan een mailtje naar onze website beheerder.

Hoe schaf ik mijn lidmaatschap aan?

Heel simpel: je kijkt hierboven in de navigatiebalk, klikt op shop en vervolgens op lidmaatschap. Daarna klik je het lidmaatschap van het juiste studiejaar aan en plaats je deze in je winkelmand.

Een account aanmaken

Nadat je jouw lidmaatschap in je winkelmand hebt geplaatst, kun je verder gaan naar afrekenen. Voordat je kunt betalen, vul je eerst al jouw gegevens in. Hiermee wordt een persoonlijk account aangemaakt, waarmee je de volgende keren kunt inloggen om andere artikelen aan te schaffen. Je hoeft dus slecht éénmaal al je gegevens in te vullen en de volgende meer in te loggen.

Je kunt ook via de website inloggen op jouw account om al je bestellingen te bekijken of je gegevens te wijzigen.

Betalen

Tot slot selecteer je de betaalmethode iDEAL of Overboeking en betaal je jouw artikelen. Na de betaling ontvangt je automatisch een bevestiging met alle benodigde informatie.

Vragen?

Mocht je nog vragen hebben met betrekking tot de website of jouw betaling, stuur dan een mailtje naar onze website beheerder.